Sztuka w wizytówce, czyli ładny projekt wizytówki

Drukowanie wizytówek to nie taka prosta sprawa. Pierwsze trzeba ją zaprojektować, ale jak nie mamy pomysłu jak to zrobić można poradzić się drukarza, który zrobi nam darmowy projekt, ale tylko pod warunkiem wydrukowania tych wizytówek akurat w tej drukarni, właśnie w ten sposób uzyskamy tanie wizytówki. Każdy taki projekt jest schowany, bo jeżeli ktoś chciałby wznowić produkcję wizytówek projekt zostaje powrotem znaleziony.

Taka wizytówka powinna mieć nadruk pełno kolorowy jednostronny lub tez dwustronny. Realizowanie takiego projektu nie trwa więcej niż osiem godzin, czyli jeden dzień roboczy. Papier w takiej drukarni jest najwyższej jakości, a może on być kredowy, błyszczący lub też matowy. Projekt takiej wizytówki jest do klienta wysyłany emailem i jeżeli zaakceptuje klient taką formę wizytówki to kierowana jest ona bezpośrednio do realizacji zamówienia na tyle sztuk ile klient potrzebuje. Taką stronę z oferta wizytówek znajdziemy w Internecie, a jest na niej wszystko napisane dokładnie i zawarte są tam ceny wydruku poszczególnych wizytówek oraz numer telefonu, aby zapytać o szczegóły danej wizytówki do druku. Jeżeli chcemy jednocześnie wykonać inne rzeczy, jak na przykład ulotki, bardzo często jest to dla nas korzystne przede wszystkim ze względu finansowych. Zazwyczaj bowiem wtedy drukarnia oferuje klientom bardzo wiele atrakcyjnych rabatów oraz obniżek. Także brak projektu czy pomysłu na nią nie stanowi problemu, ponieważ większość drukarni zatrudnia dzisiaj profesjonalistów, którzy bez trudu potrafią stworzyć taki projekt na życzenie klienta. Jego cena jest dla klientów danej drukarni symboliczna, lub po prostu otrzymują go od drukarni za darmo.

Obecnie usługi bardzo wielu drukarni są tak przystępne, że bez trudu może sobie pozwolić na nie każdy, nie tylko duże firmy. Ponadto drukarnie zmniejszają też minimalne ilości zamówień, które przyjmują do realizacji, dzisiaj można im zlecić wykonanie na przykład 100 czy 200 sztuk.  To dla wielu osób jest ilość wystarczająca, dlatego też coraz chętniej korzystają z usług profesjonalnych drukarni.

Wizytówki wydrukuj dzięki drukarniacyfrowa24.eu

Dodaj komentarz