Kreowanie przestrzeni miejskiej / parkowej

Architektura krajobrazu
Architektura krajobrazu

Kiedy jest do wykonania architektura miejska, do pracy wkracza grupa Astrini Design, wykonująca niebanalny styl każdego miejsca. Ideą Astrini jest zaaranżowanie w placach publicznych warunków do odpoczynku i zmotywowanie ludności do działania. To ciężkie wyzwanie, ale dzięki niepowtarzalnym wyrobom Astrini jest ono realne.

Właściwe kreowanie przestrzeni jest ciężkie, ale w Astrini tworzą wyłącznie specjaliści, których pasją jest kreowanie miejskiej szarości. Miejsca odpoczynku, parki czy przydomowe ogrody – wszędzie, gdzie zapragniesz posiadać fantastyczne, kolorowe sprzęty, wystarczy tylko skontaktować się z pracownią Astrini. Trudni się ona wykonywaniem ławek, odjazdowych leżanek i pozostałych mebli, które pozwolą przypadkowemu przechodniowi wygodnie usiąść na placu i nawet w środku hałaśliwego miasta odnaleźć odrobinę swobody. Wygodne ławki miejskie funkcjonują już w wielu polskich miejscowościach i cieszą się wielkim zaciekawieniem. Są bardzo innowacyjne, barwne i komfortowe, zrobione z tworzywa, więc także nieciężkie i łatwe w montażu.

Ławki miejskie i ławki parkowe mogą Państwo nabyć w Astrini Design

Designerów Astrini Design pasjonuje architektura krajobrazu miejskiego – niewielkiej, hałaśliwej przestrzeni, która codziennie się zmienia, rośnie. Wszelkie meble, jakie mogą stać w środku parków powinny być nowoczesne i przyszłościowe, by spełniały wymogi nie tylko obecnych, lecz również przyszłych generacji.

Zajrzyj na stronę www Astrini i zobacz, jak wspaniałe meble już zrealizowano, i jak dużo opcji pokazują lekkie, figlarne ławki parkowe wpasowane w ciasnej przestrzeni.

Dodaj komentarz