Centrum obróbki stali

 

Serwisowanie sprzętu było coraz trudniejsze, zwłaszcza że producenci tanich replik o niskiej jakości nieszczególnie często używali standardowych wzorów. Nawet rozkładanie takich replik do ich serwisowania było niemałym wyzwaniem, ze względu na całkowicie niespotykane otwory śrub i mocowania które zdecydowanie nie pasowały do większości narzędzi.

Profesjonalny zakład narzędziowy

nowe centrum obróbkoweKilka prób otwarcia takiego sprzętu groziło powstaniem dość dużego uszczerbku i uszkodzenia, więc po pewnym czasie przestaliśmy przyjmować takie repliki do serwisu. Zapotrzebowanie jednak ciągle pozostawało, zwłaszcza że owych replik pojawiało się w polu coraz więcej, dlatego w końcu postanowiliśmy iść na sposób, i zamówić całkowicie spersonalizowane narzędzia, przystosowane specjalnie do naprawy i serwisowania niestandardowych modeli od mało znanych producentów. Wykonaniem owych narzędzi miał zająć się zakład posiadający precyzyjne, nowe centrum obróbkowe, niedawno otwarty w naszej okolicy. Mimo iż zakład funkcjonował od niedawna, wielu klientów wystawiało mu najwyższe oceny, a oferta obejmowała zarówno usługi obróbkowe, frezowanie CNC, jak również i tworzenie unikalnych narzędzi i sprzętu przemysłowego. Zależało nam przede wszystkim na wysokiej odporności zamówionych elementów, jak i na najwyższej możliwej precyzji, by w ogóle móc owe narzędzia używać do serwisu. Po otrzymaniu gotowego zamówienia byliśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania, jak również z odpornego, mocnego stopu stalowego, z jakiego narzędzia były wykonane.

Wszystkie zostały wykończone dokładnie wedle specyfikacji, co do najmniejszego szczegółu, a wymiary wszelkich narzędzi były zachowane co do milimetra. Taka jakość skłoniła nas wielokrotnie do korzystania z usług owego zakładu za każdym razem, gdy potrzebowaliśmy unikalnych elementów stalowych.