Dj lub wodzirej na wesele jako pomysł na biznes

wodzirej na wesele-małopolska

Zawsze lubiłem muzykę. Już jako dziecko często grałem na pianinie czy skrzypcach. Jestem uzdolniony artystycznie i nie stanowi dla mnie problemu granie na żadnym instrumencie. Jednak jak wiadomo o dobrze płatną pracę dla muzyka jest bardzo trudno.

Wodzirej i DJ na wesele – zawód dla muzyka

wodzirej na wesele-małopolskaAby grać w jakiś operach czy teatrach należy mieć spore osiągnięcia w różnych konkursach. Ja owszem brałem w nich udział jako dziecko, ale potem zniechęciłem się do takiej formy udowodniania swoich umiejętności. Zainteresowałem się za to muzyką klubową. Od jakiegoś czasu tworzyłem własną muzykę i byłem dj’em w kilku miejscach. Wtedy poszedłem na ślub swojej siostry. Na nim grał zespół, który jednym słowem był okropny. Nie potrafił wyczuć nastroju gości i cały czas grał jakąś nieznośną muzykę. W dodatku nie było to tylko moja opinia, gdy podszedłem to wodzirej na wesele-Małopolska powiedział mi, że ona gra to co chce, a nie co goście sobie życzą. Bardzo mnie to zdenerwowało. Po ślubie dowiedziałem się że moja siostra wydała na tego Pana bardzo dużo pieniędzy. To mnie jeszcze bardziej zezłościło. Jak można brać tyle pieniędzy i jeszcze psuć komuś wesele. Dj na wesele to osoba niezbędna do dobrego samopoczucia gości. Zastanawiam się czy samemu nie zabrać się za ten biznes. Lubie kontakt z publicznością i sprawianie im radości muzyką.

Może to byłby zawód marzeń. Nie dowiem się jednak jeśli nie spróbuje. Mam nadzieje, że uda mi się spełnić wymagania państwa młodych i będę chętnie polecanym muzykiem. Wesele to zbyt ważny dzień, żeby marnować czas na kiepską muzykę.