Doskonały prezent w postaci resoraków

 

Pomimo tego, że na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat świat zabawek naprawdę dobrze się rozwinął i prosperuje w naszym kraju na najwyższym poziomie, tak są pewnego rodzaju zabawki, które znamy z naszego dzieciństwa i które dotychczas są bardzo lubiane. Do takowych bezsprzecznie należą resoraki.

Najlepsze modele resoraków

samochody resorakiPowiada się, że każdy mężczyzna ma w sobie coś z chłopca i na przykładzie mojego męża mogę to stanowisko jak najbardziej potwierdzić. Pomimo dojrzałego wieku, mój ukochany uwielbia się bawić z naszym synem wszelkiego rodzaju samochodami. Mój mąż ponadto fascynuje się motoryzacją i z tego co widzę, nasz mały synek powoli zaczyna iść w tej kwestii w ślady ojca. Z tego tytułu postanowiłam zrobić moim chłopcom dosyć oryginalny prezent niespodziankę. Na wyprzedaży znalazłam świetną komodę, którą oblepiłam specjalnym papierem dekoracyjnym zawierającym motywy ulic i miast, bardzo podobnym do słynnych dywanów dziecięcych. Kiedy połowa prezentu była gotowa stwierdziłam, że zakupię do niej także samochody resoraki. Z pewnością każdy z nas kojarzy te małe samochodziki ze swojego dzieciństwa. Wówczas niesamowitym było spotkać w sklepie resoraki z otwieranymi drzwiami, czy nawet maskami samochodzików. Dziś takie modele są dostępne w każdym sklepie z zabawkami, bądź w internecie. Przyznam, że szukając w sklepach stacjonarnych ulubionych modeli aut męża i syna, miałam spory problem z ich znalezieniem, lecz właśnie w sieci szybko udało mi się odnaleźć sklep online sprzedający chyba każdy możliwy model aut.

Z racji tego, że resoraki są naprawdę bardzo tanie skusiłam się na zakup wielu z nich. Pomyślałam, że będą świetnie uzupełniały nową komodę i zarówno mąż jak i w szczególności syn ucieszą się na widok takiego prezentu. Nie myliłam się, bowiem moi mężczyźni aż pisnęli z radości na widok tylu wspaniałych resoraków. O ile dla synka nie była to nowość, o tyle mąż mając pierwszy raz do czynienia z nowoczesnymi resorakami naprawdę niesłychanie się nimi zachwycił.