Efektywne żarówki mr11

 

Główną cechą charakterystyczną żarówek mr11 jest to, że posiadają bardzo niewielkie wymiary, dlatego też pasują tylko do poszczególnego rodzaju oświetlenia. Średnica takich żarówek to najczęściej niecałe cztery centymetry, gdzie w większości modeli żarówek ta średnica wynosi 50 cm. Najczęściej jednak ze względu na niską moc takich żarówek wykorzystywane są jako dodatkowe oświetlenie, które przydaje się na przykład od czytania.

Koszt dobrej jakości żarówek mr11

żarówki led mr11Żarówki mr11 stosują technologię led, która w dzisiejszych czasach jest bardzo popularna. Dzięki takim żarówkom można punktowo oświetlić miejsce, które pożądane jest przez klienta. Jednakże stosowanie takiej żarówki nie daje oświetlenia całego pokoju, a oświetla tylko wybrany przedmiot, czy obszar. Żarówki led mr11 składają się z bardzo płaskich diód ledowych, które zapewniają bardzo szeroki kąt świecenia. Żarówki tego typu odpowiedzialne są za dostarczanie bardzo słabego i delikatnego światła, dzięki czemu można je wykorzystywać na przykład w sypialni, gdzie zapalone nie będą budzić pozostałych domowników. Żarówki led mr11 posiadają przyjazną dla oka barwę, która na pewno zostanie doceniona przez osoby, które uczulone są na zbyt intensywne światło. Żarówki led mr11 występują w różnych kolorach, dzięki czemu też klienci mogą z łatwością zdecydować o tym, jakiego wyboru chcą dokonać. W zależności od zapotrzebowania żarówki led mr11 występują w różnych mocach, które można stosować w różnych miejscach.

Żarówki led mr11 są oferowane przez większe, jak i mniejsze sklepy zajmujące się oświetleniem, dzięki czemu też każdy klient może bez problemu dokonać odpowiedniego zakupu. Coraz częściej jednak takie produkty zamawia się przez internet, co jest o wiele łatwiejsze, niż tradycyjne zakupy.