Magiczny pokój za sprawą naklejek na ścianę dla dziewczynek

Moja sześcioletnia córka bardzo kocha zwierzątka. Potrafi opiekować się każdą napotkaną na swojej drodze biedronką, ślimakiem, a nawet motylem czy ćmą. Któregoś razu moja córka zażyczyła sobie pokój pełen motyli, a ja nie wiedziałam co zrobić!

Piękny pokój dzięki naklejkom na ścianę

naklejki na ścianę dla dziewczynkiPewnego słonecznego dnia wybrałyśmy się z córką do zoo. Była ona niesamowicie podekscytowana widokiem małp, tygrysów, czy lwów, jednak największe wrażenie zrobił na niej specjalny korytarz w którym fruwały swobodnie przepiękne niebieskie motyle. Moja córka od tego momentu zapragnęła mieć pokój pełen motyli i nie chciała przyjąć do świadomości, że jest to niewykonalne. Nie zgodziła się również na namalowanie ich na ścianach. Chciała prawdziwe motyle i koniec! Przeszukując internet w poszukiwaniu wszelkiej pomocy w tej kwestii natrafiłam na naklejki na ścianę dla dziewczynki. Na stronie sklepu internetowego udało mi się znaleźć trójwymiarowe naklejki motyli, których skrzydełka odstawały. Na zdjęciu, jakie było zaprezentowane rzeczywiście motyle wyglądały bardzo realistycznie dlatego postanowiłam zakupić dużą ilość takich naklejek. Kiedy paczka wreszcie dotarła do mnie, od razu skorzystałam z okazji, że moja córka jest w szkole i zaczęłam przyozdabiać jej pokój motylami. Efekt końcowy mnie naprawdę pozytywnie zaskoczył, bowiem naklejki na ścianę dla dziewczynki, jakie zakupiłam wyglądały dokładnie tak, jak w internecie. Ściany w pokoju mojego dziecka wyglądały, jakby obsiadło je stado motyli! Nie mogłam doczekać sie momentu, aż przyprowadzę córkę ze szkoły i pokaże jej jej nowy pokój.

Kiedy córka weszła do swojego pokoju aż zapiszczała z radości. Nie mogła nadziwić się temu, co właśnie dziwi i co chwile biegała krzycząc radośnie, że w jej pokoju latają prawdziwe motyle. Musze przyznać szczerze, że za sprawą światła i cieni naklejki naprawdę sprawiały wrażenie, jakby motylki poruszały skrzydłami.