Mąz pojechał w delegację naprawiać okna

Mąż pracuje w firmie i jest bardzo zadowolony z warunków jakie udało mu się wynegocjować na rozmowie kwalifikacyjnej. Mąż ma spore doświadczenie w naprawie i wstawianiu okien. Generalnie pracę w tej branży rozpoczął zaraz po szkole i mogę śmiało powiedzieć, że jest ekspertem w tej dziedzinie. 

Mąż wykonuje naprawę okien

naprawa uszkodzonych okienMąż jakiś czas temu zmienił firmę i teraz pracuje na wyjazdach. Dzięki nowej pracy jest w stanie więcej zarobić. Nowy pracodawca docenił męża doświadczenie i zaproponował dobre warunki pracy i płacy. Dodatkowo mąż jest przełożonym na swojej zmianie i ma pod sobą kilkanaście osób. Mąż uczy nowych pracowników jak prawidłowo powinno się wstawiać i naprawiać okna. Pracownicy mogą liczyć na wsparcie i pomoc mojego męża. Wiedzą, że on na spokojnie im wszystko wyjaśni i pomoże w każdej kwestii. Naprawa uszkodzonych okien jest bardzo ważna i powinno się zatrudniać wykwalifikowanych specjalistów żeby mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana prawidłowo. Mąż dzisiaj pojechał w delegację do Bydgoszczy. Firma, w której pracuje dostała spore zlecenie. W Bydgoszczy pewien inwestor kupił budynek, który chce zaadaptować na hotel. Budynek wymaga remontu. Niektóre okna będzie trzeba całkowicie wymienić a niektóre wymagają naprawy. Mąż potwierdził, że w delegacji będzie około dwóch tygodni. Na weekend wróci do domu żeby się ze mną zobaczyć. W weekend mąż wiele opowiadał mi o swoim nowym zleceniu. Budynek, w którym będzie hotel będzie idealny i już dostał zaproszenie na otwarcie.

Jestem bardzo zadowolona z męża  jego zaangażowania w obowiązki służbowe. Mąż dostanie dobrą wypłatę bo za naprawę okien na wyjeździe jego szef wypłaca dodatki. Pieniądze odkładamy na wyjazd zagraniczny dlatego zależy nam żeby jak najszybciej na niego odłożyć.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pikseo/public_html/tangofundacja.pl/wp-includes/functions.php on line 5219