Od wielu lat używam kredki do oczu tej samej firmy

Kiedy byłam młoda zawsze lubiłam się malować. Uważałam, ze dziewczyny, które są pomalowane mają większe powodzenie u chłopaków. Od kiedy sama się utrzymuję i dorosłam do pewnych rzeczy na wiele spraw patrzę już inaczej. 

Ciocia poleciła mi kredkę do oczu

kredka do oczuMoim zdaniem nie ma znaczenia czy dziewczyna używa kredki do oczu czy samego tuszy. Najważniejsze jest to jaką jest osobą i czy można na niej polegać. Kredka do oczu to mój ulubiony kosmetyk. Razem z tuszem do rzęs to mój codzienny rytuał. kredka do oczu na początku sprawiała mi wiele problemów ale udało mi się opanować już technikę i wiem jak prawidłowo powinno się jej używać. Kiedyś kredka do oczy, cienie, tusze i pomadki były przeze mnie i moje koleżanki codziennie używane. Teraz chyba każda z nas na co dzień korzysta tylko z kosmetyków, które najbardziej do nas pasują. Dla mnie kredka do oczu i tusz takie właśnie są. Kiedy moje oczy są pomalowane to ja d razu czuję się lepiej. Wydaje mi się, ze kredka do oczy, której używam podkreśla kolor moich oczu i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Moje niebieskie oczy w porównaniu z granatowa kredką bardzo ładnie wyglądają. Muszę przyznać, że w dzisiejszych czasach kosmetyki są lepszej jakości niż wtedy kiedy byłam młodsza. Teraz wszystkie kosmetyki muszą być odpowiedniej jakości bo inaczej nie dostaną odpowiednich certyfikatów i nie będzie można ich kupić w sklepie. Kredka do oczu, której ja używam została mi polecona przez moja chrzestną. Moja mama nigdy nie używała kredek a mi się zawsze podobało jak ciocia miała pomalowane oczy. Kredka do oczu jest już trochę inna ale sama firma nadal funkcjonuje i jest polecana przez klientki.

Cieszę się, że mam możliwość korzystania z tak dobrych kosmetyków. Kosmetyki są w dobrych cenach i mogę śmiało je polecić. Na pewno będę je cały czas stosować. Wysoka jakość jest dla mnie najważniejsza. Poza tym bardzo lubię ładnie wyglądac dla mojego męża, który lubi jak jestem pomalowana.