Powiększyłam sobie usta przed ślubem

Moim najważniejszym celem był piękny wygląd. W końcu nie na co dzień jest się panną młodą prawda? Na szczęście moja przyjaciółka miała własny salon kosmetyczny i mogłam u niej wykonać każdy zabieg, na który miałam tylko ochotę.

Panna młoda z pięknymi ustami

powiększanie ust w BielskuJoasia, moja najlepsza przyjaciółka była świetną kosmetyczką i wykonywała powiększanie ust w Bielsku, na które się zdecydowałam. Uznałam, że muszę być najpiękniejsza w dniu ślubu i zabieg ten był dla mnie bardzo ważny. Joasia przyznała, że to świetna decyzja i zapisałam się dużo wcześniej, żeby sprawdzić jak będę wyglądała. Do ślubu miałam mnóstwo czasu i mogłam eksperymentować z wyglądem i zdecydować jak będę wyglądała. Joasia wykonała mi zabieg powiększania ust i wyglądałam zupełnie inaczej. Miałam piękne i pełne usta, o których swego czasu mogłam tylko pomarzyć. Dziwiłam się, że dopiero teraz się na to zdecydowałam. Joasia zrobiła mi rzęsy i wykonała próbny makijaż. Nie chciałam pokazywać się narzeczonemu, bo planowałam tak wyglądać na ślubie. Z żalem zmyłam makijaż zaraz po powrocie do domu. Mój narzeczony po powrocie do domu od razu zauważył różnicę i przyznał, że wyglądałam cudownie. Usta wypełniałam sobie regularnie i dzięki temu w dniu ślubu wyglądałam szałowo. Każdy gość zachwalał moją urodę a usta zrobiły największe wrażenie na każdym. Wyglądałam bardzo naturalnie i osoby, które mnie wcześniej nie widziały nie miały pojęcia, że je powiększyłam. Joasia bardzo się postarała i byłam jej za to wdzięczna.

Od tamtego czasu to już regularnie powiększam sobie usta, ponieważ wyglądam o wiele lepiej. Moja samoocena znacznie podskoczyła i stałam się pewniejsza siebie. Wystarczyło tak niewiele do uzyskania takiego komfortu. Dobrze, że Joasia była doskonałą kosmetyczką.