Pranie dywanów i sprzątanie samochodu mamy

pranie dywanów

Zawsze używałam samochodu mojej mamy. Jeździłam nim na imprezy i na zakupy. Nigdy nie zwracałam uwagi na jego wygląd i prawdę mówiąc nie interesowało mnie to. Używanie czyjegoś samochodu było nie zwykle dobre.

Pranie dywanów dużo tańsze

pranie dywanówMogłam pokonywać kilometry i nie bać się o konsekwencje. Pewnego dnia wszystko się skończyło. Moja mama zaprowadziła nowe porządki i stwierdziła, że od tej pory mam sama płacić za paliwo. Również nakazała mi wyczyścić cały samochód. Zdenerwowała się tak, ponieważ wiozłam swoich znajomych na imprezę i zostawili wielki bałagan. Jedną osobę ledwo udało nam się wsadzić. Następnego dnia nie miałam wyjścia i musiałam kupić wszystkie potrzebne akcesoria. Nawet czyszczenie tapicerki musiało być natychmiastowo wykonane. W środku rozprowadzał się bardzo nie przyjemny zapach. Musiałam coś z tym zrobić. Kupiłam doskonały płyn z woskiem i zaczęłam myć od wewnątrz. Na lakierze zauważyłam kilka bardzo brzydkich zarysować. Miałam nadzieję, że to nie moja wina. Mama już nigdy więcej nie pożyczyłaby mi swojego opla. Pranie tapicerki było w samym sercu Warszawy. Tam zamówiłam sobie kompleksowe usługi. Nawet wybrałam kompozycję zapachową związaną z cytrusami aby pozbyć się okropnej woni. Takie usługi mnie bardzo dużo kosztowały. Również dostałam atrakcyjny bonus. Oferowano mi o połowę tańsze pranie dywanów. Z zadowoleniem stwierdziłam, że wezmę też i je. I tak już strasznie się wykosztowałam i chciałam aby mama zauważyła moje starania.

Czyszczenie dywanów odbyło się bardzo szybko. Efekt był również pozytywny. Moja mama była bardzo zadowolona z całej mojej pracy. Zauważyła jak wiele włożyłam w to wszystko wysiłku.