Siostra ma ekologiczne torby z bawełny

bawełniane torby z nadrukiem

Byłam niedawno z wizytą u swoje siostry. Moja siostra mieszka nad morzem także jak się można domyślać najchętniej odwiedzam ją wtedy gdy jest ciepło. Jednak gdy już do niej przyjadę to chcę także mieć możliwość wypoczynku na plaży. Zazdroszczę siostrze tego gdzie mieszka.

Bawełniana torba jest świetna na plażę

bawełniane torby z nadrukiemI najbardziej zawsze dziwi mnie to, że jej jakoś na plażę nigdy nie ciągnie. Mi się wydaję, że gdybym ja mieszkała nad morzem to jakoś dużo częściej bym korzystała z plaży i morza. Siostra uważa, że nie lubi tych tłumów. Zawsze gdy przyjeżdżam do siostry ona pokazuje mi co ma nowego w szafie. Opowiada mi kiedy była na zakupach i co sobie kupiła. Gdy otworzyła szafę od razu zauważyłam, że ma tam torby ekologiczne z nadrukiem, i że one mają jeszcze metki czyli ich jeszcze nawet nie nosiła. Siostra powiedziała, że te profesjonalnie wykonane bawełniane torby z nadrukiem bardzo się jej spodobały tylko, że ona za bardzo nie wie jak je nosić dlatego też wiszą w szafie. Ja powiedziałam siostrze, że te torby bawełniane można nosić praktycznie do wszystkiego. U mnie w mieście takie eko torby nosi się naprawdę wszędzie. Jak dla mnie to takie torby zastępują nawet większą torbę i nie służą tylko do tego żeby ją wziąć na zakupy. Zresztą producent toreb reklamowych informuję o tym, że mają naprawdę wiele zastosowań. Zdziwiło mnie to, że siostra ma coś tak modnego teraz w szafie a nawet ich nie nosi. Od razu kazałam jej pozrywać metki i zacząć je nosić. Może przy mnie przekona się do tego, że taka torba naprawdę pasuje do wszystkiego i można ją założyć nawet wtedy gdy idzie do restauracji.

Ja zresztą tak bym zrobiła. Siostra zresztą nosi wielką torbę w której nosi jakieś papiery. Przecież równie dobrze mogłaby chodzić z taka właśnie torbą bawełnianą. I myślę, że byłoby jej wygodniej i lżej przede wszystkim.